Gideon Börje oljemålning

106387

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Sommarnatt vägen hem, signerad, olja på duk, 36x44 cm

Konst, Måleri

Gideon Börje oljemålning
Budhistorik (8 bud)
61702
2 600
61301
2 400
61589
61301
61098
750

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.