Ragnar Person litografi

106370

PERSON, Ragnar (1905-1993): Komposition med figurer, signerad Ragnar Person, 84/250, handkolorerad litografi, 50x70 cm

Ragnar Person litografi
Budhistorik (2 bud)

64185
60812

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.