Bordslyster

106344

BORDSLYSTER, 1800-tal, för 2 ljus, höjd 47 cm

Prismor saknas, nagg

Belysning, Ljusstakar

Bordslyster

Budhistorik (12 bud)
61938
2 600
57652
2 400
57652
61264
1 400
57652

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.