Bengt Lindström färglitografi

106342

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, signerad, 95/250, färglitografi, 52x65 cm

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (4 bud)

64900
850
63840
700
63838
650
58862
600

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.