Fernandez Arman litografi

106327

ARMAN, Fernandez (Frankrike, född 1928): Komposition, signerad Arman, 106/300, litografi, 66x48

Fernandez Arman litografi

Budhistorik (20 bud)
61562
61206
1 400
61560
1 400
61206
1 300
59692

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.