Bodil Hedlund oljemålning

106323

HEDLUND, Bodil (född 1946): Komposition, signerad Bodil Hedlund, olja på duk, 35x52 cm

Konst, Måleri

Bodil Hedlund oljemålning

Budhistorik (2 bud)

56315
500
55950

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.