Dosor i silver

106317

DOSOR, 2 st., silver, 1860-tal, otydliga mästarstämplar, längd 8,5 cm, vikt ca 176 g

Silver

Dosor i silver

Budhistorik (12 bud)
61547
1 300
62068
61547
62067
61547
750

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.