Gouache Läckö slott

106310

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Läckö slott, påskrift a tergo Thedar Malmström 1856, gouache, 54x36 cm

Ramskador

Konst, Måleri

Gouache Läckö slott
Budhistorik (3 bud)

59691
54236
54045

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.