Barockskåp

106306

SKÅP, barock, 1700-tal, höjd ca 235, 194x75 cm

Skador, lösa lister

Barockskåp

Budhistorik (16 bud)
61658
12 000
61657
11 500
61630
11 000
61558
10 500
61197
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 145 EUR, 1 288 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.