Madeleine Pyk färglitografi

106302

PYK, Madeleine (född 1934):"Bilder från Provence", signerad M. Pyk, färglitografi, 1911/5000, 55x42 cm

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (11 bud)
61629
1 300
59926
59926
56852
57581

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.