C Hallden pasteller

106300

HALLDÉN, C (1900-tal): 2 st, insjölandskap, signerade C. Halldén, pasteller, ca 17x52 cm vardera

Ramskador

Konst, Måleri

C Hallden pasteller

Budhistorik (15 bud)
61576
2 800
61557
2 600
61557
2 400
60472
53177

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.