Bägare i silver Anders Bäck

106279

BÄGARE, 1 par, silver, Anders Bäck, mästare i Alingsås 1828-1851/55, stämplade 1850, höjd 8 cm

Bucklor

Silver

Bägare i silver Anders Bäck

Budhistorik (5 bud)
61210
700
59770
650
59770
58429
55009

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.