Tomas Lidén oljemålning

106255

LIDÉN, Tomas (samtida): "Vraket", monogramsignerad TL, olja på duk, 135x117 cm; Utställd: Galleri 92, Östersund

Konst, Måleri

Tomas Lidén oljemålning

Budhistorik (33 bud)
65949
8 200
65960
8 000
65949
7 800
65957
7 600
65949
7 400

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.