Bokskåp England George III i mahogny

106253

BOKSKÅP, med vitrin, George III, fanerat med mahogny, två lådor, skåpunderdel, beslag av mässing, höjd ca 227, 58x133 cm, nyckel finns

Några rutor med glasskada, skador, lösa lister, lösa delar medföljer

Budhistorik (8 bud)
62477
9 000
62475
8 400
62474
8 200
62473
8 000
62146
5 000

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.