Tomas Lidén oljemålning

106250

LIDÉN, Tomas (samtida): Horisont ("Brätte"), monogramsignerad TL, samt signerad och daterad Tomas Lidén 1985 a tergo, olja på duk, 107x120 cm
Utställd: Galleri 92, Östersund

Konst, Måleri

Tomas Lidén oljemålning

Budhistorik (1 bud)

56543
2011-10-13 12:11:11

2011-10-20 kl 19:42
Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.