Ingvar Sjöberg oljemålning

106245

SJÖBERG, Ingvar (samtida): Börskrasch, signerad och daterad Ingvar Sjöberg -88 atergo, olja på pannå, 122x90 cm, totalmått med ram 183x122 cm
Utställd: Galleri 92, Östersund

Konst, Måleri

Ingvar Sjöberg oljemålning
Budhistorik (9 bud)
61492
6 000
61491
5 000
61488
60614
2 800
59426
2 600

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.