Objekt signerad Renée Lord

106240

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, utan titel, signerad och daterad Renée Lord -81, objekt/akvarell, 54x39 cm

Slitage

Konst, Måleri

Objekt signerad Renée Lord

Budhistorik (2 bud)

60485
55003

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.