George Braque litografi

106239

BRAQUE, Georges (Frankrike 1882-1963): Röda fåglar, osignerad litografi, 92x63 cm

George Braque litografi
Budhistorik (6 bud)
61000
550
56855
500
56855
450
59039
56855

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.