K-G Nilson färgetsning

106238

NILSON, K-G, (född1942): Ön, signerad och daterad 1964, 12/30, färgetsning, bladstorlek, 31x47 cm

Fläckar

K-G Nilson färgetsning
Budhistorik (2 bud)

53016
52885

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.