Joe Tilson screentryck

106235

TILSON, Joe (England, f. 1928): CLIP-0-MATIC, signerad och daterad Joe Tilson 1967, 31/70, screentryck i färg, bladstorlek 70,5x50 cm

Skador

Joe Tilson screentryck
Budhistorik (3 bud)

59690
1 300
53511
53511

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.