Axel Kulle pastell

106232

KULLE, Axel (1846-1908): Brevet, signerad och daterad -85, pastell, 84x50 cm

Konst, Måleri

Axel Kulle pastell
Budhistorik (11 bud)
61458
7 000
61455
6 800
61453
6 600
53965
6 400
53909
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.