Max Papart färgetsning

106226

PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Ur Candide, signerad Max Papart, 125/125, färgetsning på carborundum, 45x59 cm

Max Papart färgetsning

Budhistorik (25 bud)
61432
4 400
61429
4 200
61427
61428
3 800
61427
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.