Mats Mason oljemålning

106194

MASON, Mats (1894-1983): Självporträtt, signerad och daterade Mason -70, textat a tergo "Målad av mig själv 1969-70", olja på duk, 73x60 cm

Konst, Måleri

Mats Mason oljemålning
Budhistorik (1 bud)

54945
2011-10-11 22:35:11

2011-10-16 kl 13:05
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.