Oljemålning J. H. Hooper

106191

HOOPER, John Horace (c.1850-c.1899), "A Wineter Evening", signerad J. Horace Hooper, olja på duk, 91x60 cm

Konst, Måleri

Oljemålning J. H. Hooper

Budhistorik (14 bud)
59774
5 400
60325
5 200
59774
4 600
60127
4 400
59774
3 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.