Marinmålning

106190

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kustbild, olja på duk, osignerad, 31x38 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Marinmålning

Budhistorik (20 bud)
61223
61265
61223
1 800
61261
1 700
61223
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.