Spegel

106189

SPEGEL, 1800-tal, bronserad, höjd 158x70 cm

Renoverad, dekorelement saknas, lagningar

Speglar

Spegel

Budhistorik (6 bud)
59896
1 800
60551
1 800
59896
1 700
53161
1 600
59894

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.