Gottfrid Kallstenius oljemålning

106186

KALLSTENIUS, Gottfrid (1861-1938): Höstbacke, signerad och daterad G. Kallstenius 1910, olja på duk, 94x97 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
61229
8 000
56033
7 000
54549
6 000
52966
5 000
52965

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.