Leopold Fare oljemålning

106184

FARE, Leopold (1926-1996): "I hett ljus Södra Mellby Österlän", signerad Fare, olja på duk, 103x77 cm

Konst, Skulptur

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (15 bud)
58956
59818
58956
1 900
58101
1 800
54893
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.