Rullklaffsekretär

106183

RULLKLAFFSEKRETÄR, med överskåp, omkring 1800, mahogny, med intarsia, höjd 187, 130x64 cm

Nyckel saknas, skador och fanerskador, dekorelement och dragknopp saknas

Rullklaffsekretär

Budhistorik (10 bud)
61312
4 200
61239
61237
3 200
56342
56341

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.