Bord i björkrot

106182

BORD, tvådelat, 1800-tal, skivan i björkrot, svärtade ben, höjd 75, 84x57 cm vardera

Skador

Bord i björkrot

Budhistorik (14 bud)
61213
3 400
60370
3 200
61207
3 200
60370
60165
2 800

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.