Konsolbord i empire

106181

KONSOLBORD, empire, marmorerat och förgyllt, lyrfot, höjd 86, 76x37 cm

Skador, lagningar, renoverat

Konsolbord i empire

Budhistorik (9 bud)
61205
1 600
61020
61019
1 400
61018
1 300
61017

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.