Kolonnskåp med stenskiva

106179

KOLONNSKÅP, med stenskiva, fanerat med rot, höjd 104, 47x34 cm

Nyckel saknas, fanerskador, stenskiva med spricka, skador

Kolonnskåp med stenskiva

Budhistorik (9 bud)
61466
850
61465
61463
700
61459
650
61394
500

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.