Ikon Ryssland

106178

IKON, Ryssland, 1800-tal Madonnan med barnet, 34x26 cm

Skador, färgbortfall

Diverse, Konst

Ikon Ryssland

Budhistorik (8 bud)
53952
650
55226
600
53952
550
55225
500
53952
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.