Ikon Madonnan med barnet

106174

IKON, Madonnan med barnet, 1800-tal, 35x25 cm

Skador, maskhål

Diverse, Konst

Ikon Madonnan med barnet

Budhistorik (5 bud)
61070
500
61164
450
61070
59841
53024

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.