Ikon Ryssland

106173

IKON, Ryssland, 1800-tal, 36x29 cm

Skador, färgbortfall

Diverse, Konst

Ikon Ryssland

Budhistorik (12 bud)
59905
59843
53953
59466
950
53953
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.