Månbord i masurbjörk

106168

MÅNBORD, 1 par, 1800-tal, masurbjörk, höjd 78, 122x60 cm vardera

Fanerskador

Månbord i masurbjörk

Budhistorik (5 bud)
60769
59941
900
58467
600
54004
550
53115
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.