Allan Egnell pastell

106164

EGNELL, Allan, (1884-1960): Batalj Gustav II Adolf, signerad och daterad Egnell 1946 skiss, pastell på papper, 85x112 cm

Konst, Måleri

Allan Egnell pastell

Budhistorik (4 bud)

60323
54041
54019
52429

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.