Kopparkittel

106163

KOPPARKITTEL, 1800-tal, diameter 56, höjd 39,5 cm

Lagning

Diverse

Kopparkittel

Budhistorik (9 bud)
60100
2 400
59278
57674
57674
1 600
57717

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.