Oljemålning hamnbild

106142

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Hamnbild, bär signatur, olja på duk, 73x125 cm

Ytskador

Konst, Måleri

Oljemålning hamnbild

Budhistorik (34 bud)
60272
30 000
60284
29 000
60272
27 000
60282
26 000
60272
24 000

Slutpris SEK:
30 000
3 021 EUR, 3 432 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.