Oljemålning porträtt

106135

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Porträtt, olja på pannå, 66x53 cm

Ytskador

Konst, Måleri

Oljemålning porträtt
Budhistorik (2 bud)

57620
1 400
54953

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.