Adriaen de Braekeller

106116

DE BRAEKELLER, Adrien (1818-1904): Jaktmotiv, signerad olja på duk, 40x61 cm

Lagning, krackelyr

Konst

Adriaen de Braekeller

Budhistorik (9 bud)
60514
4 400
60513
4 200
59803
59802
3 800
59089
3 600

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.