Uno Wallman oljemålning

106110

WALLMAN, Uno (född 1913): Landsväg med hus, otydligt signerad och daterad , olja på duk, 66x56 cm

Konst, Måleri

Uno Wallman oljemålning

Budhistorik (8 bud)
55184
650
59344
600
55184
550
59343
500
55184
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.