Olle Baertling färgserigrafi

106098

BAERTLING, Olle (1911-1981): XYY, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 1/20, färgserigrafi 19x39 cm; oramad, nr 34 i mappen The Angles of Baertling

Olle Baertling färgserigrafi
Budhistorik (4 bud)

61030
60343
1 800
60230
1 600
52921
1 400

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.