Olle Baertling färgserigrafi

106093

BAERTLING, Olle (1911-1981): XO, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 3/26, färgserigrafi, bladstorlek 34,5x19 cm; oramad, nr 32 i mappen The Angles of Baertling

Olle Baertling färgserigrafi
Budhistorik (11 bud)
62393
4 800
62219
4 600
60939
4 400
56125
4 200
54658

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.