Bengt Landin litografier

106091

LANDIN, Bengt (född 1933): 4 st, Tuppar, 3 signerade litografier Bengt Landin 27/150, en signerad Bengt Landin, 101/250, färglitografi, 30x22 cm vardera, portfölj med följeblad medföljer

Bengt Landin litografier
Budhistorik (6 bud)
60051
54280
1 400
60049
1 400
54280
54279
700

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.