Väggpendyl Fabian Höglund

106087

VÄGGPENDYL, 1800-tal, skuret trä, signerad Fabian Höglund, nycklar finns, höjd 82 cm

Klockor/Ur

Väggpendyl Fabian Höglund
Budhistorik (14 bud)
59457
4 400
57598
4 200
59316
4 200
57598
59315
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.