Olle Baertling färgserigrafi

106085

BAERTLING, Olle (1911-1981): Egypt, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 2/20, färgserigrafi 31,5x18,5 cm; oramad, nr 4 i mappen The Angles of Baertling

Olle Baertling färgserigrafi
Budhistorik (11 bud)
59449
3 400
59450
3 200
59449
59276
2 800
56645
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.