Leif Tjerned litografi

106077

TJERNED, Leif (född 1942): City lights, signerad Leif Tjerned 4/220, serigrafi, 42x64 cm

Leif Tjerned litografi
Budhistorik (3 bud)

57849
500
52121
450
52121

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.