William Taylor Longmire

106076

LONGMIRE, William Taylor (1841-1914): "Elterwater", signerad och daterad W T Longmire, 1880, akvarell, 30x47 cm

Konst, Måleri

William Taylor Longmire

Budhistorik (6 bud)
57190
59468
750
57190
700
59354
650
57190

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.