Henri Michaux litografi

106071

MICHAUX, Henri (1899-1984): Utan titel, signerad H Michaux, 28/40, litografi, 45x32 cm

Henri Michaux litografi
Budhistorik (47 bud)
59423
8 000
59425
8 000
59423
7 800
59418
7 600
59420
7 600

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.